
Штендер крейдяний двосторонній 1200х700мм
1 380 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: sh2-wood-90х60
Відправка з 04 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штендер для створення написів крейдою або крейдяним маркером. Габаритний розмір - 1200х700 мм Розмір поля - 900х600мм. Рама - натуральне дерево, колір в стандарті - коричневий (світлий дуб), можливі інші кольори під замовлення. Робоче поле - фарбоване МДФ чорної спецкраской для крейди.
Штендер двосторонній, тому необхідно оформити обидва поля для залучення максимальної кількості клієнтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал профілю | Дерево |
| Покриття робочої поверхні | Грифель |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип | Штендер |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
- Ціна: 1 380 ₴



