
Кошик закупівельний Wanzl WA 20 З логотипом
334 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: wa20p
Відправка з 01 травня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошики для покупок Wanzl WA/WA P з надрукованим текстом або малюнком не лише виглядають особливо привабливо — вони також знижують кількість крадіжок із магазину. На всі моделі серії WA можна нанести друкований малюнок відповідно до ваших побажань.
Дрібнокомірчасті міцні кошики Wanzl з пластмаси з пластмасовими ручками, що автоматично блокуються у вертикальному положенні. Модель WA 20 P із двома, а модель WA 24 P — із чотирма додатковими поверхнями для розміщення реклами з боків кошика
Можливі кольори кошика – жовтий, червоний, синій, зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanzl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 344 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Логотип | З логотипом |
- Ціна: 334 ₴

