
Кошик закупівельний на колесах з 2-ма ручками TECHNO Зелений
724 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 410007-07
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик купівельний на колесах з 2-ма ручками має посилену конструкцію і відмінно справляється зі своїми завданнями у вашому невеликому магазині самообслуговування, де використовувати металеві візки не доцільно. Купівельний кошик оснащений двома зручними ручками, і в залежності від призначення легко взаємозамінний.
Кошики легко штабелюються і просто пересуваються по торговому залу навіть повністю заповнені товаром, завдяки якісним колесам, що обертаються. Є поле для брендування.
Об'єм кошика - 38 л.
Доступні колірні рішення – червоний, синій, помаранчевий, зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 35 кг |
| Діаметр коліс | 25 мм |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 340 мм |
| Об`єм | 38 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 724 ₴

