
Універсальний тримач рамки CLAMP-T-SW прозорий
126 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 102233
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач рекламної рамки з затиском-прищіпкою для кріплення на трубі (до 40мм), корзини або краї полки (до 35мм).Всередині прищіпки знаходяться антиковзні накладки. Використовується в комбінації з пластиковими рамками формату А6, А5, А4 і А3 для створення рекламних плакатів і ценникодержателей. Зміна кута нахилу пластикової рамки дозволяє більш широко використовувати тримач для цінника.
Колір - прозорий.
Кількість в упаковці - 10 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Акрил |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Тип | Стійка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Інформаційні вивіски/таблички |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 126 ₴



