
Тримач для цінника універсальний на прищіпці BA-CLI 579 100 мм
41 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ba-cli 579-100
Відправка з 15 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У магазинах широко використовуються універсальні цінники. Можливість кріплення на полицях, товарах, сітківці та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів і варіантів власника цінника роблять їх незамінним видом POS-матеріалів. Тримач цінника універсальний. Він кріпиться на торцеві частини полок, який завтовшки до 25 мм. Ширина держака ценника - 50 мм.
Три варіанти ніжки - 0, 50, 100 мм. Колір - прозорий. Вставка-цінник в верхню частину - до 0,5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | На кошик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Форма | Двостороння |
| Довжина ніжки | 100 мм |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
- Ціна: 41 ₴


