
Пластикова задня опора BACK-XL-ТМ на магніті прозора
74 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 270077
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова опора для викладки плоских упаковок на магніті. Підходить для всіх категорій товару, де існує необхідність презентувати продукт «обличчям» до покупця. Конструкція підставок також актуальна і для попередників електронних книг – їх паперових аналогів.
Магнітна основа забезпечує надійне зіткнення з металевими полицями і дозволяє правильно розподілити товар.
В упаковке: 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Одностороння |
| Форма | Нестандартна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Діаметр | 150 мм |
- Ціна: 74 ₴



