
Утримувач цінника MAG-CLIP універсальний на магніті без ніжки прозорий
27,05 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 202045
Універсальні власники цінників широко використовуються в магазинах різних форматів. Утримувач цінника універсальний на круглому магніті кріпиться на металеві полиці або поверхні. Шарнірний з'єднувач дозволяє регулювати кут нахилу цінника. Ширина власника цінника – 50 мм. Три варіанти ніжки – 0, 50, 100 мм. Колір – прозорий або чорний. Вставка у верхню частину – до 0,5 мм.
Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів та варіантів власника цінника роблять їх незамінним видом POS-матеріалів.
В упаковці - 10шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Призначення | На кошик |
| Форма | Двостороння |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Прозорий |
| Розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
| Довжина ніжки | 0 мм |
- Ціна: 27,05 ₴





