
Менюхолдер з трикутною підставкою А4
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 06 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Менюхолдер формату А4 - підставка під меню має посилене трикутне основу. Інформація розміщується вертикально. Можливі формати А6, А5, А3. Матеріал - акрил товщиною 1,8-2 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Матеріал виготовлення підставки | Акрил |
| Тип виробу | Прозорий |
| Розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Двостороння |
| Орієнтація | Вертикальний |
- Ціна: 290 ₴





