
Гірка холодильна Cold R-P
84 806 ₴
- Під замовлення
- Код: r-p
Відправка з 15 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірка для викладання молочних, м'ясних продуктів, овочів і пресерів, температурний режим +4... + 10 °C, регульовані за висотою полиці для викладання товару, верхня підсвітка, нічні енергоощадні шторки. Габаритні розміри — довжина 1235-1425-1625-1825-2025-2580 мм, глибина 890 мм, висота 2040 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 4 град. |
| Мінімальна робоча температура | 10 град. |
| Призначення | Для ковбасних виробів, Для напоїв, Для м'яса, Для салатів, Для молочних продуктів |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 265 кг |
| Висота | 2040 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 230 |
- Ціна: 84 806 ₴

