
Візок вантажний Wanzl T25
12 860 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: t25
Відправка з 15 квітня 2026Візок вантажний T25 - ця достойний варіант у співвідношенні ціна/якість. Придбавши цю модель, ви отримуєте універсального помічника практично в будь-якій галузі рітейлу, де необхідно перевозити вантажі до 300 кг.
Міцний та довговічний транспортувальний візок Wanzl T25, яким навіть у повністю завантаженому стані можна легко і просто керувати. І головніше – це конкурентна ціна.
Оцинкована та хромована сталева конструкція платформи та кошика покрита прозорим полімерно-порошковим складом. Нижня основа транспортувального візка виготовлена із міцної овальної труби, а пластмасові профілі з боків забезпечують високе шумозаглушення.
Габарити 1070х525х980 мм, кошик для дрібних товарів, вантажопідйомність до 300 кг, розміри платформи 840х435 мм, 4 колеса, що обертаються Ø125мм, маса 15 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wanzl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Власна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Довжина | 1060 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Розміри майданчика | |
| Висота майданчика | 234 мм |
| Довжина майданчика | 830 мм |
| Ширина майданчика | 435 мм |
- Ціна: 12 860 ₴





