
Спеціальний візок для інвалідних візків Marsanz 62л
13 062 ₴
- Під замовлення
Відправка з 31 травня 2026Візок самообслуговування для користувачів інвалідних візків Marsanz. Призначений для супермаркетів або інших торгових майданчиків.
Ретельне ергономічне дослідження дало змогу розробити візок, який можна адаптувати до будь-якого типу інвалідного візка, забезпечуючи швидке з'єднання та оптимальну керованість під час покупок.
Традиційні металеві візки Marsanz для покупок виготовлені з матеріалів хорошої якості. Закупівельні візки зроблені з дроту з електролітичною цинковою обробкою, покритого в електростатичному полі прозорим полімеризованим лаком.
У результаті візки для покупок Marsanz міцні, довговічні, прості у використанні та мають гарантію високої якості відповідно до європейських стандартів. Доповнення для поліпшення закупівельного досвіду клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsanz |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 594 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 940 мм |
| Об`єм | 62 л |
- Ціна: 13 062 ₴





