
Візок закупівельний 120л червоний пластик б/в
2 500 ₴
- Немає в наявності
Металевий закупівельний візок для покупок 120 л з антикражною платформою, що підходить для супермаркетів або будь-яких торгових майданчиків.
Закупівельні металеві візки виготовлені з проволоки з електролітичною цинкової обробкою, покритою в електростатичному полі прозрачним полімеризованим лаком, що надає довговічність та захист візку.
В результаті закупівельні візки міцні, довговічні, прості в обігу і мають гарантію високого якості у відповідності до європейських стандартів.
Закупівельний візок один із необхідніших аксесуарів магазинів та складів, не залежно від розмірів і профілю.
- Розмір: 995х520х850 мм
- Об'єм: 120 л
- Навантаження: 120кг
- Діаметр колеса: 125мм
- Покриття: гальванічний цинк, лак
Все б/у обладнання проходить перевірку та відновлення нашими спеціалістами, а саме колеса та якість покриття - основні акценти для повноцінної та довгої роботи закупівельного візочка на вашому об'єкті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 120 кг |
| Колір | Червоний |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 995 мм |
| Об`єм | 120 л |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 2 500 ₴




