
Морозильна скриня JUKA M600S
34 891 ₴
- В наявності
- Код: M600S
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня M200S — професійне морозильне обладнання, що призначене для зберігання та реалізації морозива, напівфабрикатів та інших заморожених продуктів. Особливістю даної моделі є скошене скло та LED підсвітка, що забезпечують кращу оглядовість та презентабельність товару в обладнанні. Корона обладнання виготовлена з міцного та ударостійкого ABS пластику з захисним покриттям РММА. Широка кольорова гама пластику дає можливість влучно підібрати обладнання під стиль вашої торгової точки. Обладнання енергоефективне та надійно працює при температурі навколишнього середовища до +35°C.
Опції:
- стелажна система
- рекламний лайтбокс
- біметалевий термометр
- електронний терморегулятор
- брендування будь-якої складності
- фарбування корпусу в індивідуальний колір
ТЕХНIЧНI ДАНI:
Об'єм загальний: 247 дм³
Об'єм корисний: 185 дм³
Рекомендована температура навколишнього середовища: +16...+35°C
Діапазон робочих температур: -14...-23°C
Кліматичний клас: 7
Холодоагент: R404a / R452a / R290 / R290*
CO2: 0,55 t / 0,30 t / 0,00 t / 0,00 t
Кількість холодоагенту: 0,14 кг / 0,14 кг / 0,07 кг / 0,07 кг
Напруга мережі живлення: 220-240/50 V/HZ
Номінальна сила струму: 1,2 / 1,2 / 1,1 / 0,6 А
Споживання електроенергії (при 25°C): 1,9 / 1,9 / 1,7 / 1,2 кВт/24 час
Регулятор температури: електромеханічний
Кошики: 3 шт
Колеса: 4 шт
Максимальне навантаження на 1 кошик: 10 кг
Замок: в комплекті
* - енергозберігаюча версія: R290*
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 661 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кошиків обладнання | 3 шт. |
| Об'єм загальний | 247 дм³ |
| CO₂ | 0,55 t / 0,30 t/0,00 t/0,00 t |
| Кількість холодоагенту | 0,14 кг / 0,14 кг / 0,07 кг / 0,07 кг |
| Об'єм корисний | 185 дм³ |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина | 1656 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна сила струму | 1,2 / 1,2 / 1,1 / 0,6 А |
- Ціна: 34 891 ₴




