
Тримач для цінника DELI-ICE-SET у лід чорний
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 202172-10
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач для цінника в лід. Варіант для зазначення ціни риби і морепродуктів на льоду. Легко встановлюється в лід завдяки міцній основі-голці. Підходить для цінників встановлюються в салатах. Легко миється і збирається в порівнянні з іншими системами по установці цінників
Кількість в упаковці - 20 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Для гастрономії |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Спосіб кріплення | На голці |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Вертикальне |
| Форма | Вертикальна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
| Матеріал | Акрил |
- Ціна: 35 ₴



