
Тримач для цінника FX універсальний на прищіпці довжина ніжки 50 мм прозорий
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 202002
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні цінники широко використовуються в магазинах різних форматів. Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів і варіантів тримача цінника роблять їх незамінним виглядом POS-матеріалів. Тримач цінника універсальний кріпиться на торцеві частини полиць, кошик завтовшки до 25 мм. Ширина тримача цінника — 50 мм.
Три варіанти ніжки — 0, 50, 100 мм. Колір — прозорий і чорний. Вставка у верхню частину — до 0,5 мм.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | На кошик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Форма | Двостороння |
| Колір | Чорний |
| Довжина ніжки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
- Ціна: 39 ₴


