
Візок закупівельний Goldplastik GP602 90л металевий, ручка червона
2 794 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GP602
Забезпечте своїм клієнтам оптимальну зручність здійснення покупок з брендом Gold Plastik та пластиковими візками GP602 для продуктів з супермаркету!

Візок Goldplstik GP602 - Доповнення до гастрономів, супермаркетів, винних погребів та будь-яких інших підприємств роздрібної торгівлі. Цей візок має ємність 90 літрів, що дозволить вашим клієнтам помістити всі свої товари. Завдяки чотирьом поворотним роликам, керувати цим візком дуже просто. Пластикова ручка зручна для захоплення відвідувачів!

Відмінна маневреність
Завдяки встановленим 100-мм поворотним колесам виробництва Туреччина досягається проста маневреність при пересуванні через вузькі проходи вашого маркету або довкола інших покупців.

Зручність конструкції
Пластикова ручка будь-якого кольору зручна для захоплення та відвідувачів, які можуть переміщатися вашим закладом. Також є опція на замовлення, що дає можливість розмістити рекламу вашого магазину на ручці.

Створена для вашого комфорту
Завдяки міцній хромованій конструкції цей візок розрахований на часте використання у вашому закладі. Кутові огородження запобігають пошкодженню рами при ударі об тверді предмети або інші візки. Крім того, дротяна рама не дозволяє воді збиратися, а це означає, що ці візки можна зберігати навіть на вулиці і легко чистити у разі розливу товару. Цей візок також розміщується разом з візками інших розмірів для зручного та компактного зберігання, займаючи менше місця на підлозі.
Габаритні розміри:
Об'єм 90 л
Ширина 510 мм
Висота 800 мм
Довжина 1030 мм
Вага 14 кг
Це саме те, що шукають ваші покупці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Колір ручки | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 1030 мм |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 2 794 ₴





