
Кошик пластиковий на 28л з пластиковими ручками ME-CON 110_2 Жовтий
328 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 15 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корзина пластикова з пластиковими ручками підвищеною ємністю дозволяє покупцеві придбати велику кількість товарів. Пластикові ручки, посилені борт і дно кошика забезпечують її зносостійкість і довговічність. Наявність двох ручок дозволяє кошику дотримуватися баланс при нерівномірному розподілі продукції. Вигин ручок зручно лягає в долоню, чим збільшує комфорт перебування покупця в магазині.
Кошики легко штабелюються, забезпечуючи порядок у магазині.
Габарити 490x340x270 мм
Можливі кольори - червоний, синій, жовтий, зелений, чорний..
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелена |
- Ціна: 328 ₴

