
Кошик купівельна Classic 20л з пластиковими ручками Зелений
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 410046
Відправка з 15 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик Classic з пластиковими ручками об'єм 20 літрів.
CLASSIC - це кошик об'ємом 20 літрів, має дві ручки для перенесення товару. Виріб легкий і дуже міцний, витримує значні навантаження. Корпус кошика має перфорацію для запобігання втраті невеликої продукції. Кошики CLASSIC легко штабелюються, що зменшує торгову площу для їх зберігання.
Об'єм кошика: 20 л.
Кошики складаються одна в одну і легко штабелюються.
Габарити розміри (Д * Ш * В): 435 * 305 * 235 мм, об'єм 20 л, дві ручки.
Дно із перфорацією.
Можливі кольори кошика - червоний, синій, жовтий, зелений, оранжевий.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 235 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 155 ₴


