
Сітчастий контейнер Marsanz MINI-PLEG
від 5 727 ₴
- Під замовлення
- Код: CMPLEG
Відправка з 16 травня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скорочений складаний контейнер.
Надійна і проста штабельована система робить його простішим і швидким способом створення власного складу. Повністю складається, його можна транспортувати і зберігати на мінімальному просторі.
Маючи колеса, він також стає дуже корисним мобільним елементом на будь-якому складі.
- система штабелювання
- повністю складний
- розмір: 860 х 580 х 670 мм
- діаметр колеса: 100 мм

Колеса:
W2 - Поворотне колесо Ø 100
Поворотний ролик, корпус з штампованої сталі, хромованою цинком, поворотна головка з подвійним шарикопідшипником, вісь колеса з гайкою, колесо з поліпропілену, що не залишає слідів, протектор з термопластичної гуми, захисні кожухи і роликовий підшипник, один отвір для болту.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsanz |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Внутрішні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Наявність коліс | Без коліс |
- Ціна: від 5 727 ₴


