
Візок вантажний Marsanz складський BRICO
7 176 ₴
- Під замовлення
- Код: CBALM108-9
Відправка з 15 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок складський Marsanz BAM зручний в обігу і переміщенні по коридорах завдяки її зменшеним розмірам, але в той же час з великою вантажопідйомністю (до 500 кг !!!). Підходить для складів, садових центрів, магазинів товарів для дому і господарських товарів.
- Розмір: 971 х 785 х 1006 мм
- Діаметр колеса: 160 мм

Колеса:
W108 - Поворотне колесо Ø 160

W109 - Фіксоване колесо Ø 160

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsanz |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1006 мм |
| Довжина | 971 мм |
| Ширина | 785 мм |
- Ціна: 7 176 ₴



