
Візок закупівельний Marsanz MULTIGRIP ATH (АНТИКРАЖА) 150л
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: cpmadf1503
Відправка з 16 травня 2026Нова модель на 150л серія MULTIGRIP закупівельних візків Masanz для малих і середніх магазинів з вузькими проходами і високою прохідністю, запобігає розміщення продуктів під кошиком, тобто крадіжку цих продуктів. Багаточисельні місця хвата кошика забезпечують більшу функціональність і комфорт при управлінні цієї MULTIGRIP 80л візком в супермаркеті.
В результаті ми маємо міцну, але більш легку, безшумну, функціональну, більш зручний, простий в обігу і привабливу візок, яка поліпшить якість покупок. Те, що клієнти, і, звичайно, роздрібні торговці, дійсно оцінять.
Доступна опція двофункціонального дитячого крісла, що дозволяє збільшити місткість та рентабельність.
Завдяки її компактним розмірам і поєднання використовуваних матеріалів візок є:
- Міцна: гібридна конструкція забезпечує велику міцність.
- Легка: з відмінними можливостями обігу.
- Безшумна: працює тихіше, ніж звичайні візки для покупок.
- Надійна і безпечнаконструкція шасі дозволяє використовувати його у всіх магазинах з траволатором або без нього.
Аксесуари:
Тримач сканера

Тримач для стаканів

Монетозалоговая система

Сітка платформи – Multigrip

Власник рекламного плаката
Можливі ручки:


Колеса:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsanz |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1053 мм |
| Довжина | 1082 мм |
| Ширина | 597 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



