
Універсальний тримач на кліпсі прозорий CL-CLIP
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 110145-0
Відправка з 22 травня 2026Універсальний тримач цінника кріпиться на різних типах поверхонь, починаючи від гастроємкості та закінчуючи сітчастим контейнером. Завдяки шарнірному кріпленню тримач дасть змогу виставити будь-який кут нахилу цінника. Встановити лінокотримач можливо на основування завтовшки до 10 мм. Ширина верхньої частини деражету 50 мм, Виготовляється в 3 варіантах — без ніжки, ніжка 50 мм, ніжка 100 мм.
Універсальні цінникутримачі широко використовуються в магазинах різних форматів. Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів і варіантів тримача цінника роблять їх незамінним виглядом POS-матеріалів.
Паковання — 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для гастрономії |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип | Цінникотримач |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Форма | Вертикальна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Захвати пластикові |
| Спосіб кріплення | Затискний |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина ніжки | 0 мм |
- Ціна: 22 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — 10 шт.




