
Візок закупівельний Китай 125l
3 565 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: dra125-k
Відправка з 16 травня 2026Купівельнаий візок, один із самих необхідних аксесуарів кожного магазину, не залежно розмірів і профілю.
Тому купівельний візок – це знак того, що керівництво торгової організації піклується про те, щоб клієнтам було приємно, комфортно здійснювати покупки.
Конструкція візків передбачає розташування нижньої полиці для додаткового товарного запасу.
- Розмір: 1000х620х1060 мм
- Об'єм: 125 л
- Навантаження: 140 кг
- Діаметр колеса: 125мм
- Покриття: гальванічний цинк, лак
Оцинкований корпус (каркас) робить його міцним і довговічним, а спеціальне лакове покриття, нанесене спеціальним методом, що робить візок істотно привабливіше, помітніше і відрізняє від інших виробників і моделей.
- Колеса: Китай
- Ручка: ергономічна, овальна, антистатична
- Дисплей для змінної реклами або логотипу по всій довжині ручки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Колір | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 1060 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Об`єм | 145 л |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 160 |
| Матеріал | Оцинкований метал |
- Ціна: 3 565 ₴


