
Візок закупівельний Marsanz 80 STD синя ручка
4 025 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: cascp08002
Відправка з 15 квітня 2026Купівельний візок, один з необхідніших аксесуарів кожного магазину, не залежно від розмірів і профілю. Тому купівельний візок - це знак того, що керівництво торгової організації піклується про те, щоб клієнтам було приємно, комфортно робити покупки.
- Розмір: 732х525х958мм
- Об'єм: 80л
- Навантаження: 100кг
- Діаметр колеса: 100мм
- Покриття: цинк гальванічний, лак
Оцинкований корпус (каркас) робить її міцною і довговічною, а спеціальне лакове покриття, нанесене спеціальним методом, робить візок істотно привабливішим, помітнішим і відрізняє від ряду інших виробників і моделей.
Купівельний візок - незамінний помічник покупця в магазинах самообслуговування!
Стандартно візок має прості колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsanz |
| Країна виробник | Іспанія |
| Діаметр коліс | 100 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 80 кг |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Колір ручки | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 958 мм |
| Довжина | 732 мм |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 525 мм |
- Ціна: 4 025 ₴





