
Візок закупівельний пластиковий Rabtrolley MINI Glamour 80
6 980 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 травня 2026Візок для покупок Rabtrolley MINI Glamour 80 відрізняється своїм унікальним дизайном.
Даний закупівельний візок виготовлена повністю з полікарбонату і має інноваційний італійський дизайн. Він був розроблений як альтернатива ручної кошику для покупок.
Характерною рисою MINI Glamour 80 є прозорість - «ефект скла», що додає цій моделі неповторну елегантність.
Візок для покупок MINI Glamour має вантажопідйомність до 40 кг. Він оснащена зручною полицею для пляшок.
Візок для супермаркету відрізняється винятковою маневреністю і простотою в користуванні, а також компактністю штабелювання (всього 11 см), завдяки цим характеристикам він підходить для магазинів з невеликою торговою площею. Модель MINI Glamour виконана із пластику у чотирьох стандартних кольорах: червоний, помаранчевий, зелений та синій.
Візок стандартно оснащений колесами з металевою вилкою діаметром 75 мм, також можна замовити колеса діаметром 100 мм та колеса для травалатора (Ø125 мм).
Візок можна персоналізувати, розмістивши етикетку з логотипом магазину на передній частині кошика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabtrolley |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр коліс | 75 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 40 кг |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полікарбонат |
- Ціна: 6 980 ₴





