
Тримач для цінника DELI-SIDE-SET90 пластиковий білий
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 202173-01
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Утримувач цінника для кріплення на край посуду товщиною до 7 мм. Верхній компонент цінникотримача забезпечує встановлення Вашого цінника - чорної пластикової таблички або кишені для цінника товщиною до 0.5мм. Дана позиція відрізняється від Утримувач цінника пластиковий Deli саме 90мм.
За умови встановлення таблички або цінника товще 0,5мм, можлива поломка верхньої частини цінникодержателя. Конструкція власника дозволяє змінювати кут нахилу цінника до оптимального варіанта. Зверніть увагу, що цей товар поставляється у розібраному вигляді!
Чорні таблички та кишені для цінників не входять у вартість власника.
В упаковці - 20 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Призначення | Для гастрономії |
| Форма | Вертикальна |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
- Ціна: 25 ₴



