
Універсальний тримач на кліпсі CL-CLIP довжина ніжки 50 мм білий
29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 202196
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний тримач для цінника кріпиться на різних видах поверхонь, починаючи від гастроємкості і закінчуючи сітчастим контейнером. Завдяки шарнірному кріпленню тримач дозволить виставити будь-який кут нахилу цінника. Встановити цінникотримач можливо на оснвоаніе толщиною до 10 мм Ширина верхньої частини деражетля 50мм, Виготовляється в 3 варіантах - без ніжки, ніжка 50 мм, ніжка 100 мм.
Універсальні цінникоутримувачі широко використовуються в магазинах різних форматів. Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів та варіантів власника цінника роблять їх незамінним виглядом POS-матеріалів.
Упаковка - 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для гастрономії |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип | Цінникотримач |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Форма | Вертикальна |
| Колір | Білий |
| Довжина ніжки | 50 мм |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Захвати пластикові |
| Спосіб кріплення | Затискний |
- Ціна: 29 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка - 10 шт.


