
Візок купівельний Damix Avant 275l
7 670 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: avant_275l
Купівельний візок, один з необхідніших аксесуарів кожного магазину, не залежно від розмірів і профілю.
Тому купівельний візок - це знак того, що керівництво торгової організації піклується про те, щоб клієнтам було приємно, комфортно робити покупки.
Конструкція візків передбачає розташування нижньої полиці для додаткового товарного запасу.
- Розмір: 1035х650х1110 мм
- Об'єм: 275л
- Навантаження: 275кг
- Діаметр колеса: 125мм
- Покриття: цинк гальванічний, лак
Оцинкований корпус (каркас) робить її міцною і довговічною, а спеціальне лакове покриття, нанесене спеціальним методом, робить візок істотно привабливішим, помітнішим і відрізняє від ряду інших виробників і моделей.
- Колеса: Tente (Німеччина)
- Ручка: ергономічна, овальна, антистатична
- Дисплей для змінної реклами або логотипу по всій довжині ручки
- Відстань між запаркованими візками: 220-250мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damix |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 200 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 1060 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Об`єм | 140 л |
| Ширина | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оцинкований метал |
- Ціна: 7 670 ₴


