
Візок закупівельний Aymaksan A-MA04/B-T 120 л червоний колір
5 270 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: A-MA04/B-T
Відправка з 16 травня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок закупівельний 120л AYMAKSAN
- Кошик металевий, об'єм – 120 л;
- З дитячим сидінням;
- Кругла червона ручка;
- Металеве шасі оцинковка з полімерним лаком, антикражна база;
- Пластикові захисні кутники по периметру;
- Колеса стандартні 100мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aymaksan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 120 кг |
| Колір | Червоний |
| Діаметр коліс | 125 мм |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір ручки | Червоний |
| Тип | Кошик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1125 мм |
| Об`єм | 120 л |
| Вага | 19.7 кг |
- Ціна: 5 270 ₴

