
Тримач для цінника BASE-CLIP універсальний на круглій підставці довжина ніжки 50 мм ніжки прозорий
30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 202043
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні власники цінників широко використовуються в магазинах різних форматів. Утримувач цінника універсальний на круглій підставці можна встановити на будь-якій поверхні. Шарнірний з'єднувач дозволяє регулювати кут нахилу цінника. Ширина власника цінника – 50 мм. Три варіанти ніжки – 0, 50, 100 мм. Колір – прозорий. Вставка у верхню частину – до 0,5 мм.
Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів та варіантів власника цінника роблять їх незамінним видом POS-матеріалів.
В упаковці - 10шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Призначення | Для меблів |
| Форма | Двостороння |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Прозорий |
| Довжина ніжки | 50 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
- Ціна: 30 ₴



