Кошик купівельна Goldplstik GP201 70л(2Х35л) синя
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 01 травня 2026Запропонуйте своїм клієнтам максимальну зручність з візком Goldplstik GP201 для покупок з подвійним кошиком. Цей візок ідеально підходить для супермаркетів та великих цілодобових магазинів!
Має ємність 70л для одночасного розміщення великої кількості продуктів. Вона виготовлена із високоякісних матеріалів, щоб витримувати часте використання у вашому закладі. Вона має чорну пластикову ручку для зручного і надійного захоплення! Її колеса та міцність надають їй ідеальної стійкості, дозволяючи зручно спиратися під час покупки та легко переміщати візок. Крім того, завдяки своїй вертикальній конструкції вона адаптується до найвужчих проходів. Конструкція подвійного кошика забезпечує більшу вантажопідйомність.
Габаритні розміри:
- Ширина 600мм
- Висота 990мм
- Довжина 610мм
- Вага 6кг
- Об'єм 70 (2X35)л
Зробіть покупки зручними у своєму закладі з цим функціональним та міцним візком для покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 990 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

