
Морозильний лар UBC Group Best 100л 2 кошика
18 787 ₴
- Під замовлення
- Код: best
Відправка з 15 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильний лар UBC Freeze для зберігання і демонстрації продуктів харчування.
Міцна алюмінієва корона стійка до механічних пошкоджень і ультрафіолету, гартоване скло, посилені обгумовані поворотні ролики.
Низькотемпературний збалансований холодильний агрегат забезпечує надійну експлуатацію скрині.
| Модель | Best |
| Довжина | 620 |
| Ширина | 640 |
| Висота | 956 |
| Об'єм, л | 100 |
| Вага без упаковки, кг | 38 |
| Енергоспоживання, кВт х год / добу | 10 |
| Температура всередині кабінету, З | -18...-25 |
| Холодоагент | R 404 a |
| Потужність компресора, НР | 1/4 |
| Матеріал внутрішнього корпусу | алюміній |
| Матеріал зовнішнього корпус | оцинкована сталь |
| Матеріал і товщина внутрішньої термоізоляції | пінополіуритан на водно - вуглецевій основі, 60 мм |
| Кількість кошиків, шт | 2 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильний лар |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для заморожених продуктів, Для м'яса, Для напівфабрикатів, Для риби, Для морозива |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 956 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість кошиків обладнання | 2 шт. |
| Матеріал кришки | Скло |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 100 л |
- Ціна: 18 787 ₴

