
Модуль вітрини холодильної UBC Group GRACIA М D фронтальне скло підйомне на газліфтах 1935
111 668 ₴
- В наявності
- Код: gracia-m-d-1875
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага: МОДУЛЬ - це вітрина без бокових стінок для стикування в безперервну лінію. Комплектуючі у вигляді боковин і інші опції купуються окремо!
Модулі — це вітрини, тільки без боковинок для стикування в лінію. Вузький стіл продавця дає можливість продавцю зручно працювати з усією глибиною викладки. Спеціальна геометрія випарника забезпечує рівномірний розподіл температури на всю глибину викладення вітрини. Місткий охолоджуваний бокс дозволяє зберігати добовий запас продуктів.
Переваги холодильних вітрин Gracia UBC:
- Повна заливка корпусу пінополіуретаном;
- Автоматичне ТЕНове розморожування випарника;
- Гартоване фронтальне і бічне скло, полиця з перегородкою, відбійник;
- Енергозберігаюча LED підсвічування виставкової площі;
- Європейське магнітне ущільнення від Rehau дає хорошу термоізоляцію;
- Захист від стрибків напруги;
- Європейські комплектуючі Danfoss, Embraco, SEST – перевірені і довговічні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для фруктів, Для ковбасних виробів, Для напоїв, Для м'яса, Для сирів, Для десерту, Для риби, Для салатів, Для молочних продуктів |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1221 мм |
| Ширина | 1211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1935 |
- Ціна: 111 668 ₴

