
Холодильна гірка UBC Group Aura 2560
184 742 ₴
- В наявності
- Код: aura250
Пристінна холодильна гірка компактного розміру AURA призначена для напоїв, фруктів, сирів, риби, мяса, десертів, молочних продуктів, ковбасних виробів, салатів. Температурний режим від 0 до +10 °C.
Гірка обладнана вбудованим агрегатом і бічними склопакетами з високою оглядовістю.
Стандартна комплектація:
- LED підсвітка внутрішнього об'єму;
- 5 навісні полиці та основа (6 рівнів викладки товару) в зоні максимальної доступності для покупця;
- високонадійний і ефективний середньотемпературний компресор;
- автоматична інтелектуальна відтайка випарника.
Холодильна гірка AURA розроблена для надання можливості ритейлеру максимально вигідно та доступно представити товар у магазині покупцеві.
Ультранизький фронт для гірок із вбудованим агрегатом — 446 мм, дає змогу за стандартної висоти гірки організувати шість рівнів викладання товару в зоні максимальної доступності для покупця
Подвійний енергоощадний бак-випарник — у першому баку випаровування конденсату відбувається гарячими парами компресора й тільки в моменти пікових навантажень під'єднується випарювач з електричним ТЕНом
| Модель | AURA 0.94 | AURA 1,25 | AURA 1,88 | AURA 2,5 |
| Довжина, мм | 997 | 1310 | 1935 | 2560 |
| Ширина, мм | 930 | 930 | 930 | 930 |
| Висота, мм | 2090 | 2090 | 2090 | 2090 |
| Кількість полиць, шт. | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Площа викладки, м2. | 2,6 | 3,45 | 5,2 | 6,95 |
| Робоча температура, °С | +2…+8 | +2…+8 | +2…+8 | +2…+8 |
| Напруга живлення, В | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Максимальна споживана потужність, Вт/год | 1912 | 2180 | 2570 | 4360 |
| Тип охолодження | динаміка | динаміка | динаміка | динаміка |
| Підсвітка полиць | опция | опция | опция | опция |
| Вага, кг | 300 | 345 | 474 | 685 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UBC Group |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Холодильна гірка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для тіста, Для фруктів, Для ковбасних виробів, Для напоїв, Для м'яса, Для сирів, Для десерту, Для риби, Для салатів, Для молочних продуктів |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, Торгові магазини, Вулична торгівля, HoReCa |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 кг |
| Висота | 2090 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 2560 |
- Ціна: 184 742 ₴

