
Сітчастий контейнер Marsanz METER MODULE CONTAINER З колесами
від 8 579 ₴
- В наявності
- Код: CMODM104
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1-метровий складаний сітчастий контейнер, що підходить для систем рахункових модулів.
Надійна і проста штабельована система робить його простішим і швидким способом створення власного складу. Повністю складається, його можна транспортувати і зберігати на мінімальному просторі.
Маючи колеса, він також стає дуже корисним мобільним елементом на будь-якому складі.
- система штабелювання
- повністю складний
- розмір: 895 х 780 х 945 мм
- діаметр колеса: 125 мм

Аксесуари:
Вертикальна перегородка для контейнерів

Колеса:
W104 - Поворотне колесо Ø 125, білий нейлон

W105 - Фіксоване колесо Ø 125, білий нейлон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsanz |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Наявність коліс | З колесами |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 945 мм |
| Довжина | 895 мм |
| Ширина | 780 мм |
- Ціна: від 8 579 ₴



