
Тримач рамки універсальний на прищіпці FX-CLIP
44 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 112081
+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні цінникотримачі широко використовують у магазинах різних форматів. Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів та варіантів власника цінника роблять їх незамінним видом POS-матеріалів.
Утримувач універсальний для кріплення рамки ТЕХНО МІНІ призначений для різних поверхонь. А шарнір забезпечує можливість регулювання кута нахилу рамки.
Матеріал – ударостійкий пластик.
Утримувач цінника універсальний кріпиться на торцеві частини полиць, кошиків завтовшки до 25 мм.
Колір – прозорий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | На кошик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Спосіб кріплення | Прищіпка |
| Тип | Пластиковий цінник |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Форма | Двостороння |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | для гастрономії |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина ніжки | 0 мм |
- Ціна: 44 ₴




