
Універсальний тримач на кліпсі прозорий CL-CLIP
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 110145-0
Відправка з 06 квітня 2026+380 (73) 880-38-98
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний тримач цінника кріпиться на різних типах поверхонь, починаючи від гастроємкості та закінчуючи сітчастим контейнером. Завдяки шарнірному кріпленню тримач дасть змогу виставити будь-який кут нахилу цінника. Встановити лінокотримач можливо на основування завтовшки до 10 мм. Ширина верхньої частини деражету 50 мм, Виготовляється в 3 варіантах — без ніжки, ніжка 50 мм, ніжка 100 мм.
Універсальні цінникутримачі широко використовуються в магазинах різних форматів. Можливість кріплення на полицях, товарах, сітчастому та іншому торговому обладнанні, різноманітність розмірів і варіантів тримача цінника роблять їх незамінним виглядом POS-матеріалів.
Паковання — 10 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для гастрономії |
| Особливість кольору | Матовий |
| Тип | Цінникотримач |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Форма | Вертикальна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Захвати пластикові |
| Спосіб кріплення | Затискний |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина ніжки | 0 мм |
- Ціна: 22 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання — 10 шт.




